wersalki z fotelami

Wielu osobom wersalki kojarzą się z tradycją i przeszłością, gdyż taki mebel królował w niemal każdym, polskim domu. Obecnie wybór rozkładanych sof jest tak duży, że wersalki z powodzeniem sprawdzą się w mieszkaniach nowoczesnych, awangardowych i wszędzie tam, gdzie stawia się na połączenie funkcjonalności z modnymi dodatkami aranżacyjnymi. Każdy internetowy sklep meblowy posiada w swoje ofercie wersalki do spania, dlatego wybór odpowiedniego mebla nie powinien sprawić problemu.

Tradycja i nowoczesność

Śledząc aktualne trendy w branży wnętrzarskiej, nie da się nie zauważyć połączenia nowoczesności z tradycyjnymi rozwiązaniami. Szczególnie w niewielkich pomieszczeniach ważną rolę odgrywa funkcjonalność, dlatego często można w nich spotkać wersalki z pojemnikiem na pościel, co pozwala na dodatkową oszczędność miejsca. Taki mebel w dzień może służyć jako sofa, a dzięki wygodnej funkcji rozkładania, na noc zmienia się w komfortową wersalkę do spania, co jest również dobrym rozwiązaniem na czas niezapowiedzianych gości. Każdy sklep meblowy online ma w swojej ofercie nowoczesne i tanie wersalki dostępne w wielu modelach i wersjach kolorystycznych. Zamówienia są wysyłane do największych miast w Polsce, takich jak Kraków, Wrocław czy Rzeszów, dzięki czemu z dostępnością odpowiedniego mebla nie powinno być problemu. Wersalki rozkładane można dopasować do ogólnego wystroju wnętrz, wybierając rodzaj tapicerki, kształt oraz całkowity rozmiar, co jest dodatkową korzyścią z posiadania takiej sofy.

wersalki

Stylowe dodatki

Na całokształt wyglądu pomieszczenia ma wpływ nie tylko wyposażenie, ale także odpowiednio dobrane dodatki. Aby ujednolicić wystój wnętrza, ciekawą propozycją są wersalki z fotelami utrzymane w tym samym stylu wykończenia co sofa. Można również pokusić się o zakup pasujących poduszek czy modnej narzuty, dzięki czemu przy małym nakładzie pracy, delikatnie zmodyfikujemy ogólny wystrój pomieszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.